Pensjonat

Salon piękności

Cennik

HOTEL

Hotel znajduje się na peryferiach miasta w ładnej, spokojnej okolicy. Duża ogrodzona działka zapewnia pensjonariuszom komfort swobodnego ruchu oczywiście pod moją opieką. Jest to mały hotel przeznaczony jednocześnie dla 4 – 7 psów. Każdy pies przebywa w pojedynczym boksie wyposażonym w legowisko, miski, koce, zabawki itp. Nie trzeba ich zatem przywozić, chyba że uznacie Państwo, iż własna "wyprawka" może wpłynąć na przyspieszenie aklimatyzacji w nowym miejscu. W budynku gospodarczym , ogrzewanym znajdują się 4 boksy a na dworze 3 wykorzystywane z reguły latem. Boksy, w których mieszkają psy, są codziennie sprzątane. Każdy pies jest wyprowadzany przynajmniej trzy razy dziennie na spacer. Pierwszy jest dla rozruszania i załatwienia potrzeb fizjologicznych ,po nocy spędzonej w boksie .. Koło południa jest duże wyjście, w czasie którego psy, szczególnie młode i energiczne, mogą się wyszaleć. Jeśli jest taka potrzeba, psy wychodzą również po południu i oczywiście wieczorem, przed snem. Jeżeli warunki pogodowe pozwalaj psy przebywają na wybiegu cały dzień..
Psy karmione są raz dziennie a szczenięta odpowiednio częściej chyba ,że właściciel zażyczy sobie inaczej. Preferuję żywienie suchą karmą lub karmą w puszkach. W wyjątkowych przypadkach mogę rozważyć - na odrębnych warunkach - żywienie karmą gotowaną. Każdy pupil indywidualnie jest obdarzany pieszczotami i zabawami.

Ponad 40 – letnie doświadczenie powoduje, że znam potrzeby psa od podszewki.Moja pasja i miłość do zwierząt spowodowały,że nie wpadłam w rutynę i nie przedkładam wartości materialnych nad ich dobro.

Chyba najlepszą rekomendacją dla pensjonatu jest fakt, że po pierwszym pobycie u mnie psy z dużą radością wracają kolejny raz traktując mnie jak dobrego przyjaciela.

SALON

Jeżeli chcecie Państwo, aby Wasz pupil nie kojarzył zabiegów ze złem koniecznym, zapraszam do mojego salonu.
Zapewniam, że pies pozostawiony w moich rękach nie otrzyma żadnego środka farmakologicznego, nie zostanie unieruchomiony. W żadnym wypadku nie użyję przemocy wobec psa . Po prostu potrafię z nim się „dogadać”.
Jest to jeden z nielicznych salonów, w którym właściciel może przebywać wraz ze swoim pupilem podczas zabiegów pielęgnacyjnych.

SALON BELLINA oferuje profesjonalne usługi dla psów małych
i dużych, kotów :

  • czesanie psów
  • strzyżenie psów
  • trymowanie
  • przycinanie pazurków
  • pielęgnacja uszu i oczu
  • kąpiele psów